14.05.2019 | 14:02

13 травня у Миколаївському міському центрі зайнятості відбувся захід «міні-ярмарок вакансій», який було проведено для Державного підприємства «Миколаївстандартметрологія».

Детальну інформацію про перспективи та переваги праці на підприємстві розповів заступник директора з регіонального розвитку та маркетингу Денис Данилюк. Він зазначив, що вони відкриті для співпраці, особливо з тими, хто дійсно має бажання працювати та акцентував увагу на тому, що на підприємстві готові навчати та видавати кваліфікацію метролога.

У свою чергу начальник відділу кадрів Алла Пятак додала про вакантні посади, детально ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу та бонусами, які отримують працівники.

На заході був показний міні-фільм про підприємство, роздані довідкові матеріали. Загалом міні-ярмарок відвідали 17 шукачів роботи, вісім з яких  домовились про додаткову зустріч на підприємстві.

Щодо можливості проведення міні-ярмарок та інших заходів звертайтесь до фахівців центру зайнятості. Контактна особа – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Зінько. Телефон (0512) 37-24-64

              В.Олійник, завідувач сектору рекрутингу Миколаївського міського центру зйнятості