30.07.2021 | 10:47

Зважаючи на велику кількість українців, які постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, Україна є активним учасником міжнародних акцій. 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

29.07.2021 Миколаївський обласний центр зайнятості взяв участь в  онлайн засіданні «круглого столу» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, організованого  департаментом соціального захисту  Миколаївської ОДА. На заході   також були присутні учасники механізму  взаємодії суб'єктів, які здійснюють  заходи з протидії торгівлі людьми в Миколаївській області - Національної поліції,  міграційної служби, охорони здоров’я, освіти, центру соціальних  служб та ін.

Відкрила  захід  директорка департаменту  соціального захисту  населення ОДА Оксана Єльчієва, яка акцентувала увагу учасників на важливості та актуальності даної тематики і зазначила, що в Миколаївській області з початку року лише 1 особа визнана потерпілою від торгівлі людьми. Продовжила діалог директорка Миколаївського фонду «Любисток» Маргарита Пархоменко, яка зазначила, що з початку року  до організації звернулося 76 осіб, з них 5 жінок, які зазнали трудової експлуатації, в основному на роботі в Польщі. Запропонувала поділитися інформаційними матеріалами та долучитися до участі в проєктах.

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційної компанії з протидії торгівлі людьми, за ініціативою Міністерства соціальної політики  України у співпраці з громадськими та міжнародними організаціями «А21 України», Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні #ПРАЦЮЙБЕЗПЕЧНО Миколаївською обласною службою зайнятості заплановано проведення  майже 60  інформаційних заходів.

Миколаївський обласний центр зайнятості запросив учасників «круглого столу» доєднатися до участі в заходах для безробітних в рамках даної акції.

Шукачі роботи також будуть залучатися до проходження інтерактивного онлайн квесту МОМ з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу?Спробуй свої сили!» https://quest.stoptrafficking.org/  Дізнавайтеся про це більше!