оп
13.03.2019 | 15:50

Якщо тобі не подобається те, чим ти займаєшся день у день, але тобі доводиться цим займатися, щоб заробити гроші, ти фактично крадеш час у самого себе. Отже, із цього можна зробити висновок – що людина повинна обрати для себе цікаву, а головне бажану професію. Як це зробити правильно і як не заблукати у світі професій розповідав учням 8 та 9 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІ ступенів фахівець із професійної орієнтації Братської районної філії Миколаївського ОЦЗ Олександр Неговора.

Захід відбувався з метою інформування учнів про безмежний світ професій. Діти дізнались з уроку, що таке “посада”, “спеціалізація”, “вакансія”, “кар’єра”, “покликання”. Дізнались, про світ професій, серед яких будівельники, лікарі, стюардеси, поліцейські, маляра, моряки, та багато інших, а також до якого класу та типології вони відносяться.

Також на уроці з орієнтації обговорювалась кваліфікація професій за предметом праці, які заведено поділяти на гностичні, перетворювальні, та пошукові.

Учням була надана інформаційна наочність, завдячуючи якій, вони дізнались про схематичну класифікацію професій із чотирьох ярусів: типи, класи, відділи, групи.

Для прикладу вибору професії було запропоновано формулу «Хочу-Можу-Треба», яка показала школярам шляхи обрання професії.

Також учні отримали інформацію про можливість пройти тестування на профінформаційній платформі із тестування на вибір професії «Моя професія», за електронною адресою https://myprofession.com.ua. Їм було роздано флаєри та буклети з інформацією про тестування.

Братська районна філія Миколаївського ОЦЗ