09.02.2024 | 10:54

Швидка адаптація і повернення до трудової діяльності колишніх військовослужбовців є першочерговим завданням для команди МОСЗ. Учасники бойових дій все частіше звертаються до служби зайнятості, а фахівці, в свою чергу, надають їм широкий спектр послуг.

Сьогодні маємо ще один приклад успішного працевлаштування ветерана. Валентин Демидченко був звільнений зі Збройних сил України у жовтні 2023-го за станом здоров’я. А вже в листопаді Валентин Володимирович звернувся за допомогою з пошуку роботи до Інгульського управління Миколаївського ОЦЗ.

Чоловік за весь час свого професійного досвіду працював підсобним робітником, трактористом, водієм автотранспортних засобів, штукатуром та електриком дільниці. Під час першого знайомства зі своїм кар’єрним радником уже в статусі учасника бойових дій безробітний виявив бажання здійснювати пошук роботи за посадою електрик дільниці.

   Завдяки здійсненому якісному профілюванню клієнта, визначення його рівня вмотивованості до працевлаштування, здійснення аналізу ринку актуальних вакансій кар’єрним радником, Валентин Володимирович був працевлаштований за направленням служби зайнятості на роботу електриком дільниці в ТОВ «Перша Миколаївська управляюча компанія».

Усі бажаючі отримати консультацію щодо послуг служби зайнятості можуть звернутися до нашого телеграм-каналу https://t.me/DSZ_Mykolaiv