08.11.2019 | 13:33

За 10 місяців 2019 року Миколаївська обласна служба зайнятості надала 182 компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця. За цей час компенсовано  2 млн 218 тис. грн.

Про це під час відвідування підприємств, які скористалися послугою служби зайнятості з компенсації ЄСВ, повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Ця послуга є вигідною, як для роботодавця так і для безробітного. Роботодавець протягом одного року отримує від служби зайнятості компенсацію єдиного внеску у розмірі 22%, а  безробітний  протягом двох років закріплений на робочому місці у роботодавця», – зазначив Д.Оборонько.

Під час зустрічі з підприємницею Тетяною Климець, яка є власницею студії краси та тренажерного залу в Новій Одесі, директор ОЦЗ ознайомився з роботою підприємства і умовами праці. Тетяна розповіла, що весь свій персонал підбирала за допомогою Новоодеської районної філії Миколаївського ОЦЗ, з минулого року в неї працюють п’ять осіб, за яких отримує компенсацію ЄСВ.

Директорка швейної фабрики ПП «Промінь», що у Вознесенську, Римма Бокова, розповідає, що за останні два роки у півтора рази збільшила свій штат працівників завдяки послузі з компенсації ЄСВ. Так було створене 31 робоче місце, на яке працевлаштовували безробітних мешканців Вознесенська та села Олександрівки. «Постійна співпраця зі службою зайнятості дозволяє швидко і якісно укомплектовувати підприємство кадрами, ми проводимо навчання, перенавчання на підприємстві, виплачуємо заробітну плату до 8 тисяч гривень. Робота є постійно, маємо замовлення на пошив одягу і спецодягу від іноземних компаній, тому робочі руки потрібні завжди», – Зазначає пані Римма. На її думку допомога служби зайнятості, в тому числі і компенсація ЄСВ, сприяє розвитку підприємництва в регіоні.

Довідково: Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нові робочі місця за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних з числа  соціально незахищених громадян строком не менше, ніж на 2 роки, або роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва та здійснює свою діяльність в пріоритетних видах економічної діяльностіі.

Компенсація надається при умові відсутності заборгованості зі сплати єдиного внеску та визнання роботодавця банкрутом. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Не можуть користуватися такою послугою бюджетні установи.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ