оп
12.06.2018 | 16:37

Первомайська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ докладає максимум зусиль, щоб первомайці, які опинилися тимчасово без роботи, могли працевлаштуватися якомога швидше. В даний час найпоширенішим способом пошуку і підбору спеціалістів є проведення міні-ярмарку вакансій.

Так, днями в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення  ПРАТ "Первомайський молочно-консервний комбінат». Наразі комбінат має гостру потребу в таких фахівцях, як механіки цеху, маслороби, оператори розфасувально-пакувального автомата, оператор конвеєрної лінії, експедитор, слюсарі-ремонтники, електрозварники ручного зварювання, слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання.

Менеджер з персоналу ПАТ "Первомайський молочно-консервний комбінат" Вікторія Лось детально розповіла про умови праці, норми робочого часу та заробітну плату.

В даному заході взяло участь 30 безробітних осіб. Всім присутнім було рекомендовано відвідати підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на виробництві.

 

Я. Пушкаренко,  провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ