оп
09.01.2019 | 11:52

Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптування до нових умов та ефективного працевлаштування.

Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків або досвіду, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо на підприємстві. За час такого стажування особа зі статусом безробітного вдосконалює свої професійні якості, адаптується на майбутньому місці праці до умов виконання робіт, до обладнання, технології та колективу.

Снігурівська районна філія продовжує розпочату у попередніх роках співпрацю з філіалом ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» м. Херсон, з метою укомплектування вакансій на посаду «швачка». Фахівцями служби зайнятості на замовлення фабрики підібрано 2 безробітних, але ці безробітні тривалий час не працювали за професією «швачка» та потребували відновлення навичок роботи. Враховуючи цей факт, фахівці Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ запропонували керівництву фабрики підвищити конкурентоспроможність претендентів на посаду «швачка» шляхом стажування на підприємстві. Підприємство погодилось на пропозицію. Між ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» та Снігурівською районною філії Миколаївського ОЦЗ був укладений договір на професійне навчання безробітного у роботодавця шляхом стажування.

Після закінчення навчання безробітні працевлаштовані на підприємство.

С.Іванова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ