14.02.2020 | 15:47

Вивчення всіх можливих варіантів зайнятості шукачів роботи, результативна співпраця з роботодавцями і якісні послуги з працевлаштування – основні завдання сервісних установ служби зайнятості. Про це йшлося сьогодні, 14 лютого, в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час селекторної наради керівників обласної служби зайнятості.

Директор ОЦЗ Дмитро Оборонько проаналізував ефективність роботи регіональної служби зайнятості та окреслив основні завдання на найближчий час.

«Пріоритетом в діяльності служби зайнятості є активні програми сприяння зайнятості – навчання, стажування на робочому місці безробітних, допомога у відкритті власної справи, психологічна допомога щодо підвищенні мотивації до праці. Виплата допомоги по безробіттю – це не основна мета роботи з клієнтом, працевлаштування – головна задача кожного кар’єрного радника», – зазначив Дмитро Оборонько.

Також серед першочергових завдань стоїть особиста інформаційно-роз’яснювальна робота керівників філій ОЦЗ та міського центру зайнятості з керівниками підприємств щодо можливостей служби зайнятості у сприянні розвитку підприємництва і забезпечення кадрами.

По завершенню зустрічі було надано ряд доручень та рекомендацій щодо подальшої роботи в напрямку працевлаштування, співпраці з роботодавцями та інформування населення з питань регіонального ринку праці та діяльності служби зайнятості.

Відділ інформаційно роботи