23.10.2020 | 09:57

22 жовтня фахівці Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ провели онлайн тренінг «Сareermix» для учнівської молоді Вільнозапорізької ЗОШ І – ІІІ ступенів. Зустріч в онлайн форматі почалась із практичної вправи «Я найкраще вмію…» та в ході вправи більша кількість учнів почала використовувати словосполучення «Я люблю робити … (малювати, співати, займатись математикою, іноземними мовами та ін.».

Отже, за допомогою цієї вправи, учні опрацювали перші складові формули вибору професії «хочу – можу– треба». Виходячи із своїх улюблених справ (бажань, здібностей, талантів, хобі тощо) та можливостей їх реалізації у професійній діяльності, протягом заходу учні шукали себе на ринку праці за такими професіям як прокурор, митний брокер, юрисконсульт, лікар, візажист, співачка, перекладач та ін.

Паралельно, за допомогою профорієнтаційних ігор, ретельно підібраних профконсультантом, учні ознайомились із такими економічними термінами, як ринок праці (від локального до міжнародного), його потребами, працедефіцитністю та праценадлишковістю ринку праці регіонів.

«За підсумками заходу ми пропонуємо вам домашнє завдання – спробувати визначитись із однією професією та опрацювати суміжні професії до обраної. Таким чином, ви забезпечите собі впевнений перехід від навчання до ринку праці і відчуєте почуття щастя від обраної діяльності», – резюмувала директор Новобузької районної філії Тетяна Бабич та побажала юним співрозмовникам втілення професійних мрій.

Новобузька районна філія ОЦЗ