02.06.2021 | 11:20

Минулого тижня в онлайн режимі на базі Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ для клієнтів відбулося три масштабні заходи, а саме:

26.05.2021 року о 10:00 засобами ZOOM відбувся «День відкритих дверей Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ online» в ході віртуальної екскурсії  потенційні здобувачі освіти,  були ознайомлені з світнім процесом, навчальною базою і матеріально-технічними можливостями навчального закладу. Під час зустрічі також було спілкування з педагогами, слухачами та випускниками Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ http://www.cpto.dp.ua/. Учасники заходу дізналися про можливості здобуття професій та навчання на курсах підвищення кваліфікації, а саме: манікюрник, оператор котельні, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, контролер-касир та інші. 

27.05.2021 року о 9:00 відбулося під'єднання до участі в бізнес-локації "THE CAREER WORKSHOP", яка проводилася в Миколаївському ОЦЗ. Метою заходу було інформування населення про матеріальне стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць у період карантину - компенсація єдиного соціального внеску, розвиток малого та середнього бізнесу шляхом підтримки підприємців на ведення підприємницької діяльності, коуч-супровід клієнтів служби зайнятості. Також на заході пройшло вручення сертифікатів та дипломів колишнім клієнтам, які отримали одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи, серед яких були підприємці-початківці від Снігурівської районної філії.

28.05.2021 року о 9:00 пройшов міні-ярмарок вакансій Херсонського регіону, яку організувала Скадовська районна філія Херсонського ОЦЗ, в ході якого була онлайн презентація та підбір претендентів на вакансії з наданням житла  для ДП ""Санаторій для дітей з батьками "Скадовськ" ПРАТ "Укрпрофоздоровниця" та ФОП Дубініна І.С. Так було презентовано вакансії: флориста, інженера з ремонту, молодша медична сестра (санітарка), офіціант, культорганізатор, фахівець садово-паркового господарства.

Завдяки сучасним технологіям є  можливість доступу до інформації в онлайн форматі, що є інструментом обізнаності та віднаходженням можливостей для самореалізації.