оп
12.02.2019 | 10:42

Директор Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ Ірина Ларченко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Шевченко відвідали військову частину А2734, з метою роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення, обговорення питання військової служби за контрактом у Збройних Силах України, а також перспективних та актуальних вакансій для цивільних осіб.

Зустріч розпочалась зі знайомства з командиром частини Олексієм Іпалітовим, в ході якої він наголосив, що проходження військової служби за контрактом – це гарна альтернатива працевлаштуванню, оскільки вона вирішує проблему зайнятості осіб, які втратили роботу. Командир частини, також розповів про вимоги щодо відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи, звернувши увагу на те, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців, котрі проходять таку службу. Сьогодні Держава може запропонувати військовим гідну заробітну плату, гарантовану відпустку, медичне обслуговування, житло, харчування, одяг, а також надає можливість пільгового навчання у закладах освіти.

У свою чергу Ірина Ларченко запропонувала військовим провести міні – ярмарок на заявлені вакантні місця, на який будуть запрошені безробітні, що перебувають на обліку в Вознесенській міськрайонній філії. Крім того директор Вознесенської філії розповіла, що матеріали, які стосуються служби в армії на контрактній основі розміщені в інформаційних секторах та на стендах Вознесенської філії, ними забезпечено всіх кар’єрних радників, які надають соціальні послуги.

На завершення зустрічі Олексій Іпалітов подякував представникам служби зайнятості за надану інформацію та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Отже, якщо Вас зацікавила військова служба за контрактом у Збройних Силах України, звертайтесь до Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: місто Вознесенськ, вулиця Київська 97, або за телефоном (05134) 4-49-11.

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ