22.10.2020 | 13:16

Юрій Феделеш, який має інвалідність, у 21 рік розпочав свою трудову діяльність. Перше робоче місце роботи було за здобутою професією оператор комп’ютерного набору. Пропрацювавши майже рік, був звільнений, але без підтримки не залишився, оскільки відразу звернувся до служби зайнятості і довго безробітним бути не довелося.

Головна мета Юрія – працювати, тому, змінивши свою професію на підсобного робітника, він був працевлаштований на ТОВ «Баштанську птахофабрику». Через нестабільну роботу підприємства був декілька разів звільнений та знову прийнятий на роботу в ТОВ «Баштанську птахофабрику» не змінюючи роботодавця, так як був серцем колективу з відмінними особистими якостями, такими як відповідальність, працьовитість, уважність.

Але підприємство не витримало складних економічних реалій та було ліквідовано в квітні 2020. Звісно, це була стресова ситуація і Юрій знову звертається по допомогу у підборі роботи та психологічній підтримці до Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Хоча чоловік звернувся в період карантину та спеціалісти служби зайнятості в телефонному режимі активно працювали над пошуком роботи та надавали індивідуальні послуги з професійної орієнтації. Підбір роботи здійснювався не лише в межах населеного пункту, а і по Миколаївській області з урахуванням можливостей до трудової діяльності, зазначені в ІПР за результатами МСЕК. Людина яка все життя  працювала - не може без роботи. Тому бажання знайти роботу увінчалось успіхом. Так, за направленням служби зайнятості на сьогодні Юрій Феделеш працює укладальником-пакувальником в ТОВ «АТБ-Маркет».

Тож, інвалідність не привід ототожнювати себе з безробіттям та перекреслювати своє життя. У таких людей варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди. І фахівці служби зайнятості в пріоритетному порядку надають соціальні послуги у сфері зайнятості населення цим громадянам.

 

Баштанська районна філія Миколаївського ОЦЗ