10.01.2020 | 09:34

Кар’єрні радники Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ здійснюючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, сприяють працевлаштуванню різних категорій громадян.

Олександр Денисюк, учасник АТО, вперше до служби зайнятості звернувся у 2018 році та прийняв рішення про проходження військової служби – уклав контракт. По закінченню контракту в листопаді 2019 року знову звернувся до Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ з намірами продовжити професійну кар’єру в цивільному житті.

Кар’єрний радник Вікторія Краснікова на основі нової моделі обслуговування безробітних, а саме за результатами профілювання, допомогла клієнту скласти індивідуальний план працевлаштування. З урахуванням всіх навичок, здібностей та побажань Олександра щодо подальшої професійної кар’єри зупинились на вакансії дорожнього робітника в ТОВ "СОФІЯ - ГРАНІТ".

Після співбесіди з роботодавцем в грудні 2019 року Олександр приступив до роботи. Такий результат працевлаштування є дуже важливим для забезпечення кваліфікованим кадрами потреб роботодавців, заповнення вакансій та допомогою у скороченні терміну безробіття. В результаті впровадження інституту кар’єрного радника Новобузькою районною філією у 2019 році 285  громадян з-поміж працевлаштованих були  забезпечені роботою до надання статусу безробітного. Інститут кар’єрного радника в найкоротший час забезпечує працевлаштуванням клієнтам, які чітко вбачають своє подальше професійне майбутнє і допомагає визначитись тим, хто ще вагається або хоче змінити траєкторію працевлаштування.

С.Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ