оп
08.11.2018 | 09:15

Державна служба зайнятості запровадила нову консультаційну мережу «Моя професія» для осіб, які цікавляться сучасною профорієнтацією, – учнів та їхніх батьків, вчителів, викладачів, психологів-початківців та ін.

«На цьому профорієнтаційному онлайн-майданчику кожен зареєстрований користувач має можливість безкоштовно пройти профдіагностиче тестування в он-лайн-форматі без відвідування центру зайнятості. Цей сервіс буде корисним для тих, хто має потребу у виборі чи зміні професії, саморозвитку, визначенні схильностей до підприємницької діяльності. За кілька днів роботи сервісу «Моя професія» понад 100 осіб вже зареєструвалися на ньому за допомогою фахівців служби зайнятості», – розповів директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів: професійна мотивація, структура інтелекту, психологічні властивості особистості. Саме на перетині цих профорієнтаційних факторів знаходиться найбільша ймовірність успішної професійної самореалізації людини.

В якості інструменту діагностики використовуються професійні тестові методики, які відповідають високим стандартам якості й ефективності, та пройшли експертизу в Інституті психології ім. Г.С.Костюка АПН України (Експертний висновок № 612-01-09 від 8.11.2001 р.).

Для отримання коду доступу для тестування  необхідно зареєструватися в мережі myprofession.com.ua або звернутися до фахівців служби зайнятості.

За додатковою інформацією можна звернутися до найближчого центру зайнятості або до відділу організації профорієнтації Миколаївського ОЦЗ за тел. (0512) 37-24-95.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ