оп
28.12.2018 | 13:08

Про ключові аспекти нової моделі надання послуг клієнтам в 2019 році та про підсумки роботи регіональної служби зайнятості 2018 році йшлося сьогодні під час наради керівників Миколаївської обласної служби зайнятості.

          «Цього року ми провели реорганізацію Служби, запровадили багато інновацій для зручності наших клієнтів – це і новий сучасний сайт з можливістю створення особистих кабінетів для шукачів роботи і роботодавців, запису на прийом до фахівців, профорієнтаційною платформою; рекрутингові послуги; нові види громадських робіт та інші. Наступний рік обіцяє бути ще насиченішимзмінам,основне – це введення кар’єрних радників в процес соціального обслуговування населення. Тому в першу чергу необхідно провести якісне навчання наших фахівців відповідно до професійних вимог і особистісних якостей, що необхідні кар’єрному радникові», – зазначив директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько.

          Загалом за 2018 спектр соціальних послуг отримали майже 61 тисяча мешканців області, статус безробітного мали 45, тисяч громадян. 5,5 тисяч роботодавців надали 34 тисячі вакансій, з яких 75% вже укомплектовано.

Відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ