28.01.2016 | 16:43

Сьогодні, 28 січня 2016 року, завідувачем навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Миколою Ященком проведене лекційне заняття з працівниками Миколаївського обласного центру зайнятості на тему: «Організація заходів з цивільного захисту на об’єктовому рівні (підприємстві, установі, організації)».

Даний захід був спрямований на доведення працівникам Миколаївського ОЦЗ інформації про ймовірні надзвичайні ситуації та події, про їх причини та наслідки, до яких вони призводять. Особливу увагу та враження на присутніх справила статистика виникнення надзвичайних ситуацій, що сталися на території нашої області протягом 2015 року, а також кількості постраждалих та загиблих в результаті цих подій, у т.ч. дітей.

Наступним етапом заходу стала змістовна бесіда про порядок дій у разі виявлення підозрілих предметів. Заняття викликало зацікавленість і активність присутніх, були надані відповіді на запитання.

На завершення зустрічі колективу Миколаївського ОЦЗ були роздані пам’ятки та продемонстрований навчальний відеофільм про проведення евакуації населення.