07.11.2018 | 10:57

Директор Березнегуватської районної філії ОЦЗ Тетяна Слісаренко спільно з заступником начальника відділу надання соціальних послуг філії Світланою Авраменко провели робочу зустріч  з тимчасово виконуючим обов’язки директора  Інклюзивно-ресурсного центру Березнегуватської районної ради Олексієм  Бакаєм.

У спілкуванні директор філії Т.Слісаренко розповіла про послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям. Зокрема, про підбір персоналу, можливість стажування на робочому місці, навчання працівників під замовлення роботодавця, в т.ч. і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та  окреслили шляхи подальшої  співпраці.

Організація, яку очолює Олексій Бакай, зовсім молода, створена у вересні 2018 року на базі  Березнегуватської ЗОШ 1-3 ступенів. Для організації та проведення інклюзивного навчання дітей  є потреба в кваліфікованих фахівцях, а саме: вихователь та логопед. Саме за сприянням в укомплектуванні таких вакансій і звернувся керівник до районної філії.

 В ході розмови було запропоновано професійно-кваліфікаційний склад осіб, які перебувають на обліку, їх резюме, навчання або стажування безпосередньо на робочому місці, сучасні технології: відео-резюме, Skype-співбесіда тощо.

Зустріч пройшла конструктивно, були запитання-відповіді та побажання  подальшої співпраці зі службою зайнятості.

Березнегуватська районна філії ОЦЗ