20.07.2021 | 10:15

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості завжди з великою радістю знайомить дітлахів з різними професіями. Тож в час літнього відпочинку, коли про навчання можна подумати згодом, на базі дитячого літнього табору денного перебування «Супер-Дітки» відбувся цікавий профорієнтаційний захід «Професія поліцейського: яка вона?».

 

Кожного дня дітлахи, які відпочивають у таборі, проводять цікаво: приймають участь у майстер-класах, знайомляться з цікавими представниками професій, їздять на екскурсії, виконують творчі завдання і таке інше. Так 19 липня року до них завітали гості: заступник начальника СКЗ Вознесенського РУП, капітан поліції Олег Білоус, начальник сектору ювенальної превенції, капітан поліції Сергій Єгоров, поліцейський СРПП, старший сержант поліції Максим Бойчук та начальник відділу активної підтримки безробітних Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ Інна Гаврилова. Саме вони познайомили малечу з професією «поліцейський».

 

Індивідуальні засоби захисту, які поліцейські використовують у повсякденній роботі, неабияк сподобались хлопчакам та дівчаткам. Та ще більше захоплення викликала можливість потримати каску, щит, бронежилет та резинову палицю в руках та приміряти. Яскрава машина з проблисковими маячками так вабила до себе, й здавалося, що хлопчаки вже відчули себе борцями за справедливість й ладні були переслідувати злочинців.

Яскраві враження, позитивні емоції, щирі посмішки та захоплення в очах дітлахів – найкраща нагорода сьогоднішнього дня!