10.09.2021 | 15:46

Миколаївська обласна служба зайнятості продовжує участь у проєкті з прогнозування регіональних ринків праці, що реалізується Державною службою зайнятості та спільною програмою EU4Skills.

9 вересня 2021 року у Мииколаївському міському центрі зайнятості відбулась експертна галузева фокус – група, яка зібрала керівників та представників підприємств готельно – ресторанної галузі міста.

Основна мета зустрічі – отримання інформації про стан та перспективи розвитку даної галузі, визначення тенденцій попиту на професії, навички та кваліфікації, а також виявлення основних невідповідностей між підготовкою кадрів та реальною потребою роботодавця.

Гострі питання сьогодення запропоновані модератором фокус-групи Тетяною Нечахіною втілились в активне обговорення кадрових проблем галузі. Роботодавці поділилися проблемами у їхніх галузях та вказали на шляхи їх вирішення. Окремо під час заходу було розглянуто зміни в системі освіти, які були б найбільш ефективними.

Отримана інформація після спілкування з керівниками та представниками підприємств - покликана допомогти в проведенні реформи професійно - технічної освіти в Україні.

Для житеелів Миколаївщини важливо наблизити професійно-технічну освіту до вимог сучасного ринку праці та безпосередньо до роботодавців.