оп
07.02.2019 | 16:34

У Миколаївському міському центрі зайнятості пройшов захід - «міні-ярмарок вакансій» для підприємства Миколаївська дирекція ПАТ «Укрпошта».

Основна мета заходу – формування позитивного іміджу служби зайнятості серед роботодавців, інформування їх про можливості комплектування вільних робочих місць та надання послуг незайнятому населенню, а також інформування шукачів роботи щодо вакантних посад на даному підприємстві.

На захід було запрошено інженера І категорії відділу підбору персоналу Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олену Дементьєву. Яка детально розповіла про вільні робочі місця, ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

Олена Дементьєва зазначила, що нині підприємство не державне та повністю перейшло на самозабезпечення, тому рівень заробітної плати залежить виключно від співробітника. Якщо людина працює сумлінно, виконує план, то і отримує більше. При цьому вона наголосила, що на підприємстві дійсно зацікавлені у «своїх» кадрах, тому знайдуть для кандидатів місце роботи близьке до дому або до транспортної розв’язки, також підберуть зручний графік роботи. Відзначимо, що наразі на підприємстві понад 10 вакансій, на деякі потрібно декілька кандидатів. В тому числі й на керуючи посади.

Загалом міні-ярмарок відвідали 18 шукачів роботи. Присутні отримали відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можливо проконсультуватися в індивідуальному порядку.

Щодо можливості проведення міні-ярмарок та інших заходів звертайтесь до фахівців центру зайнятості. Контактна особа – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Зінько, телефон (0512) 37-24-64.

В.Олійник, завідувач сектору рекрутингу Миколаївського міського центру зайнятості