06.12.2018 | 11:02

4 грудня в Миколаївському міському центрі зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Консалтинг-Люкс».

Безпосереднє спілкування роботодавця з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з дієвих способів надання допомоги у підборі підходящої роботи безробітним, а роботодавцю – у якісному підборі кадрів.

В заході взяла участь безпосередньо керівник підприємства ТОВ «Консалтинг-Люкс» – Наталія Кустенко. Підприємство займається бухгалтерськими послугами для малого та середнього бізнесу.

Наталія Кустенко розповіла про вакантні посади бухгалтера та головного бухгалтера. Детально ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

Загалом міні-ярмарок відвідали 16 шукачів роботи. Під час проведення заходу шукачі роботи мали змогу індивідуально отримати інформацію про специфіку зазначеної організації, про посадові обов’язки, умови праці, графік роботи, транспортну доступність, рівень заробітної плати.

Запрошені пройшли співбесіду з роботодавцем та було домовлено про додаткову зустріч на підприємстві з особами, яких дана робота зацікавила.

Щодо можливості проведення міні-ярмарків вакансій та інших заходів звертайтесь до фахівців центру зайнятості. Контактна особа – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Зінько. Телефон +38(0512) 37-24-64

Миколаївський міський центр зайнятості