11.07.2018 | 15:36

З ознайомчою практикою до Миколаївського обласного центру зайнятості завітали студенти 2 курсу спеціальності «Менеджмент та публічне управління» Миколаївського національного аграрного університету.

Майбутні управлінці дізнались про напрямки роботи та новітні опції державної служби зайнятості. Говорили про вже звичні послуги – сприяння працевлаштуванню, допомога у відкритті власної справи, професійне навчання, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру тощо. Також зупинились на проектах, які були запроваджені не так давно, але вже показали свою ефективність – електронна черга, швидкісний доступ до інформаційного контенту служби зайнятості за допомогою QR-кодів, безкоштовні онлайн-послуги з навчання за різними напрямками на освітніх платформах «Prometeus» та «Lingva.Skills».

Після чого студенти відвідали Центральний районний центр зайнятості м. Миколаєва, де на власні очі побачили процес прийому клієнтів, випробували на собі методи пошуку роботи за допомогою тач-скріну, комп’ютеру вільного доступу, інформаційних папок з описами професій, паспортів підприємств тощо.

Наприкінці заходу молоді люди говорили про те, що отримали уявлення про суть професійної діяльності працівників соціальної установи та дізналися багато нової та корисної інформації, яка обов’язково стане їм у нагоді.

 

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ

 

Білльше фото на нашій сторінці Facebook