08.10.2020 | 09:20

З року в рік вже стало традицією в Арбузинській районній філії Миколаївського ОЦЗ перед початком опалювального сезону проводити навчання безробітних «машиністів (кочегарів) котельні» з подальшим працевлаштуванням на підприємства, установи та організації, які обслуговують сфери освіти, медицини, комунальних послуг.

Упродовж багатьох років служба зайнятості для проведення професійного навчання безробітних співпрацює з Херсонським центром професійно-технічної ДСЗ. В свою чергу навчальний заклад направляє кваліфікованих викладачів, які на високому рівні ознайомлюють слухачів з новими технологіями у цій сфері.

 Напередодні цьогорічного опалювального сезону навчання групи безробітних, які виявили бажання працювати  за професією «машиніст (кочегар) котельні», триває з 5 по 9 жовтня.

Після проходження навчання колишні клієнти служби зайнятості кваліфіковано обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків, Арбузинського професійного аграрного ліцею, Арбузинського комбінату комунальних послуг. Всі безробітні будуть працевлаштовані згідно з укладеними договорами, і головне, що навчання проводиться в смт. Арбузинка без виїзду до навчального закладу за межі району, що істотно економить час та кошти безробітних.

О.Шарата, провідний фахівець з питань зайнятості Арбузинської районної філії Миколаївського ОЦЗ