оп
11.01.2019 | 09:07

Надзвичайно важливу роль у справі тимчасової зайнятості населення відіграють громадські роботи. Такі роботи не потребують спеціальної кваліфікації, їх особливість – простота виконання, але поряд з цим - це і матеріальна підтримка громадян у період пошуку постійної роботи, і відчутна користь громаді.

До Миколаївського міського центра зайнятості звернулись адміністрації Центрального та Корабельного районів з проханням надати допомогу з метою ліквідації наслідків негоди, а саме прибирання від снігових заметів тротуарів, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту.

12 безробітних, які перебувають на обліку в Миколаївському міському центрі зайнятості долучилися до прибирання снігу в рамках громадських робіт.

Фінансування громадських робіт здійснюється на паритетній основі за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Тимчасові роботи повністю оплачує роботодавець. І в тому, і в іншому випадку, беручи участь в таких роботах, безробітні продовжують отримувати допомогу по безробіттю.

Миколаївський міський центр зайнятості і надалі буде співпрацювати з Адміністраціями м. Миколаєва, та залучати безробітних до громадських робіт.

Т.Зінько, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Миколаївського міського центра зайнятості