09.10.2019 | 16:29

04 жовтня, в кінотеатрі «МУЛЬТИПЛЕКС», відбувся виїзний профінформаційний захід, організований Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області та Миколаївським міським центром зайнятості. На захід були запрошені пенсіонери, зареєстровані безробітні та студенти вищих навчальних закладів.

Рекрутери Миколаївського міського центру зайнятості розповіли про можливості пошуку актуальних вакансій онлайн за допомогою гаджетів, навіть не відвідуючи центр зайнятості. Учасникам заходу було роздано інформаційні буклети та листівки про послуги, які надає сектор рекрутингу з активними QR кодами, які переадресовують на сторінки Миколаївського міського центру зайнятості в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram), сторінку для заповнення резюме у Google формі та платформу «Googlemaps» з актуальними вакансіями.

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області показали відеоролики про пенсійне забезпечення, важливість легальної зайнятості та користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає можливість громадянам отримувати оперативну інформацію про сплату роботодавцем страхових внесків та величину заробітку, на який вони були нараховані. Під час акції присутнім роздали тематичні інформаційні буклети.

Заходи з використанням мобільного центру зайнятості дають змогу наблизити послуги центру зайнятості до кожної зацікавленої в цьому людини. Кожен з відвідувачів заходу отримав кваліфіковані відповіді на різноманітні запитання у сфері зайнятості.

Миколаївський міський центр зайнятості