оп
13.06.2019 | 09:38

Сьогодні однією з найгостріших проблем ринку праці району є брак кваліфікованих працівників. Де шукати такі кадри та як втримати вже існуючі? – про це йшлося на засіданні круглого столу, який відбувся 11 червня у Березнегуватській районній філії Миколаївського ОЦЗ.

Участь в даному заході взяли представники соціального діалогу та роботодавці району.

Розпочала засідання директор філії Світлана Горбунова. Вона надала присутнім інформацію про стан ринку праці району, наголосила, що основними пріоритетами в роботі органів влади та служби зайнятості є тісна співпраця та привернення уваги всіх суб’єктів формування та регулювання ринку праці до проблем збереження діючих та створення нових робочих місць, забезпечення прав застрахованих осіб, підвищення рівня поінформованості соціальних партнерів та роботодавців щодо послуг, які надаються службою зайнятості.

Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Березнегуватської районної державної адміністрації Інна Житник поінформувала про реалізацію рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Також в ході зустрічі були обговорені проблемні питання щодо умов розвитку малих підприємств та фермерських господарств, про можливості підвищення соціальних гарантій працівників, про організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

На завершення заходу роботодавці мали можливість обмінятися досвідом роботи та накреслити шляхи подальшої співпраці зі службою зайнятості задля вирішення спільних питань.

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ