15.03.2023 | 00:00

Роботодавці Миколаївщини можуть отримати фінансову компенсацію за працевлаштування зареєстрованих безробітних!

50 % компенсації фактичних витрат на оплату праці (але не більше розміру мінімальної заробітної плати) зможуть отримати роботодавці області за працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості понад одного місяця, а саме: особи з інвалідністю, учасники бойових дій, особи,яким до настання права на пенсію залишилося не більше п‘яти років.

Також суму фактичного розміру сплаченого ЄВ (але не більше 2-х розмірів мінімального ЄВ) роботодавці можуть отримати за працевлаштування безробітних, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні та перебувають на обліку понад один місяць. Заяву на отримання компенсації можна подати протягом двох місяців з дня працевлаштування особи особисто або через електроний кабінет!

Закон України «Про зайнятість населення»

  Порядок надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних

  Заява про надання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування за направленням центру зайнятості зареєстрованихбезробітних.

  Заява про надання компенсації у розмірі 50 відсотків фактичних витрат на оплату праці (але не більше розміру мінімальної заробітної плати) за працевлаштування за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних