14.01.2022 | 14:21

Організація власної справи – це один із видів зайнятості, коли особа забезпечує себе роботою самостійно, а також може створювати робочі місця для інших громадян.

З метою сприяння організації власної справи в регіоні в кожній філії Миколаївського обласного центру зайнятості та в Миколаївському міському центрі зайнятості створені комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

11.01.2022 фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості долучилися засобами «Zoom» до комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Олексій звернувся до Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості з прагненням розвивати власну справу та на комісії презентував ідею – продовження сімейного бізнесу з продажу зоотоварів.

Під час презентації бізнес – плану він довів, що його ідея цікава та перспективна, тому членами комісії було прийнято рішення рекомендувати директору Вознесенської міськрайонної філії надати йому допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Бажаємо Олексію успіхів та вдячних клієнтів!