оп
09.11.2018 | 10:55

Жінкам варто йти в ІТ-сферу, тому що їх там мало і там їх цінують. Таку думку висловили спікери Клубу професіоналів, який відбувся в четвер, 8 листопада, в Миколаївському обласному центрі зайнятості. Цього разу експертами з успіху виступили Катерина Сєнкевич – директор IT- компанії, керівник освітнього проекту «Суть бізнесу: розробка цифрових платформ» та Корінна Філіна – бізнес-аналітик в IT-сфері.

«Сьогодні ІТ-сфера забезпечує роботою понад 100 тис. українських IT-фахівців. А за даними аналітиків, до 2020 року їх число може сягнути до 200 тис., – розповів директор  Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько. – Сфера електронних інформаційних технологій традиційно вважається чоловічим заняттям, в українській ІТ-сфері дійсно переважна більшість – це чоловіки. В той же час представниць жіночої статі в ІТ з року в рік стає все більше – починаючи з 2011 року їх частка зросла з 7 % до 20 %. Саме тому, ламаючи шаблони, ми запросили до Клубу професіоналів саме успішних жінок в цій галузі».

Розповідаючи старшокласникам про секрети свого успіху, Катерина і Корінна зазначали, що основами успіху в будь-якій сфері, а надто в ІТ, є: вміння постійно вчитися, грамотно акумулювати і переробляти велику кількість інформації, оволодівати м’якими навичками (soft skills), багато працювати, а також не менш важливо сприймати будь-які невдачі як досвід та нові можливості для розвитку.

Серед переваг ІТ-сфери були названі – високий заробіток, можливості професійної самореалізації, цікавих знайомств, допомоги суспільству та інше.

В заході взяли участь понад 80 старшокласників Миколаївських шкіл №13, 16, 23, Першої української гімназії та учні  Березнегуватського району за допомогою он-лайн зв’язку.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ