13.02.2024 | 11:13

Адаптація і повернення до цивільного життя захисників та захисниць є сьогодні актуальним питанням. Учасники бойових дій все частіше звертаються до служби зайнятості, а фахівці, в свою чергу, використовують усі ресурси задля задоволення їх потреб.

Наприкінці жовтня 2023 року до Єланецького відділу Миколаївського ОЦЗ звернувся Олег Мазур. Поспілкувавшись особисто з клієнтом з’ясували, що чоловік проходив військову службу і звільнився у березні того ж року. Попередньо тривалий час працював в правоохоронних органах, займаючи посаду поліцейського патрульної служби, яку з часом змінив на роботу водія автотранспортних засобів. Після повернення до цивільного життя чоловік спочатку намагався знайти роботу самостійно, згодом вирішив звернутись за допомогою до Державної служби зайнятості.

Серед побажань до працевлаштування перевагу надав посадам водія автотранспортних засобів та слюсаря-ремонтника. Відповідально виконував усі рекомендації кар’єрного радника з метою прискорення працевлаштування. Зусилля незабаром дали свій результат. Коли до Єланецького відділу Вознесенської філії надійшла вакансія водія автотранспортних засобів від ТОВ «ДОРМАН-В», Олегу одразу було запропоновано звернутись до роботодавця та пройти співбесіду для подальшого працевлаштування. І вже із 17 січня чоловік приступив до роботи й наразі здійснює перевезення вантажів по Україні.

Бажаючі отримати консультацію щодо послуг служби зайнятості можуть звернутися до нашого телеграм-каналу https://t.me/DSZ_Mykolaiv або за телефоном гарячої лінії (0512) 67 76 20