10.03.2023 | 00:00

Люди, які живуть своєю справою, зростають професійно та присвячують їй роки, а іноді й десятиліття свого життя, - викликають захоплення.

Пані Галина звернулась до Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості на початку серпня 2022 року. Для неї, як і для всіх співробітників Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату «Обдарованість», новина про ліквідацію підприємства була несподіваною. За плечима майже 30 років педагогічного стажу в школі та чимало вихованців початкових класів, яким вона присвятила життя. Звернувшись до служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи пані Галина разом з кар’єрним радником також зосередилась на пошуку пропозицій вихователя та методиста-вихователя. Позитивна та усміхнена вона неодноразово зверталась в заклади освіти міста, однак бажаного результату так і не було.

Коли з’явилась вакансія вихователя до 3-го класу Комунального закладу «Вознесенська спеціальна школа», жінка скористалась таким шансом й звернулась до керівництва установи. Багатий професійний досвід та активна життєва позиція пані Галини були оцінені гідно, саме тому її кандидатуру було затверджено на посаді.

Тож, свято весни цього року для Галини Клиси було особливим, адже стало першим робочим днем на новому робочому місці.

Щиро радіємо з цього приводу та бажаємо подальших професійних звершень!

Отримати консультацію від фахівців Вознесенської філії МОЦЗ, можна за номером телефону 066 759 66 64