29.01.2016 | 14:24

28.01.2016 року в Березанській РДА відбулася робоча нарада голів селищної, сільських рад Березанського району, в якій взяли участь директор департаменту соціального захисту населення ОДА Ольга Сивопляс, директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Янковська, заступник голови Березанської РДА Микола Шевчук, директор Березанського РЦЗ Ольга Гончаренко, голови 17-ти сільських рад, представники організацій Березанського району.

Під час виступу О.Гончаренко розповіла, що період економічної кризи і зростання відкритого та прихованого безробіття особливе значення набуває активна політика зайнятості на ринку праці. Одним із вагомих чинників, що

знімає соціальну напругу, сприяє соціально-економічному розвитку регіону, є організація оплачуваних громадських робіт.

Збільшенню обсягів тимчасової зайнятості непрацюючих громадян сприяє проведення відповідних заходів місцевими органами державної виконавчої влади за участю центрів зайнятості. Це передовсім, регулярний розгляд на усіх рівнях стану організації оплачуваних громадських робіт, клопітка щоденна робота фахівців служби зайнятості.

З метою активізації роботи щодо залучення безробітних до вказаного виду зайнятості, спрямованих на вирішення поточних і перспективних завдань розвитку Березанського району, таких як благоустрій та впорядкування території, відновлення пам’яток архітектури, ремонт та облаштування дитячих та спортивних майданчиків тощо, головою Березанської РДА 20.01.2016 року затверджено розпорядження №18 «Про організацію громадських робіт на підприємствах та установах Березанського району на 2016 рік».

Служба зайнятості намагається забезпечити максимальне залучення безробітних до суспільно-корисних видів громадських робіт, які так необхідні та корисні територіальним громадам.