11.09.2019 | 09:48

Лепетиська сільська рада вже не перший рік співпрацює з Березнегуватською районною філією Миколаївського ОЦЗ в напрямку організації громадських робіт.

У період конкуренції, що росте на ринку праці та нестачі якісних вакансій, важливу роль відіграють громадські роботи, які забезпечують додаткову соціальну та матеріальну підтримку безробітним громадянам. Саме шляхом тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавця у робочій силі та виконати певну роботу. З іншого боку, громадські роботи є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них джерелом доходів у скрутний період.

Роботи на селі чимало, тому без додаткової допомоги не обійтись. В поточному році з бюджету Лепетиської сільської ради було виділено 73 тис. грн. на заробітну плату безробітним, які беруть участь у громадських роботах, з них 51 тис. грн. вже використана.

За сприяння Березнегуватської районної філії протягом квітня – серпня було залучено 41 безробітного до виконання громадських робіт соціального спрямування, а саме: проводились роботи, пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких непрацездатних осіб похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, виконувались роботи по впорядкуванню подвір’я та городів одиноких пристарілих громадян в селах Лепетиха, Червоний Яр, Кавказ, Веселе, Новоросійське. На даний час роботи тривають.

Березнегуватська районна філія завжди готова прийти на допомогу у розв’язанні питання тимчасової зайнятості громадян та сподівається на подальшу співпрацю з даною установою.

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ