01.07.2016 | 11:57

В.о.директора Миколаївського РЦЗ Кристина Висоцька взяла участь у черговій зустрічі з демобілізованими учасниками АТО, що відбулася 30 червня 2016 року в райдержадміністрації із залученням представників органів місцевої влади, місцевого самоврядування та соціальних партнерів.

«Основна мета центру зайнятості – це сприяння працевлаштуванню громадян, у т.ч. реалізації можливостей учасників АТО, їх адаптації у мирному житті, надання консультацій та практичних порад», - наголосила К.Висоцька під час свого виступу.

Учасники зустрічі дізналися про послуги служби зайнятості, вільні робочі місця на підприємствах, в установах та організаціях району, професії (спеціальності), які користуються попитом на ринку праці. До їх відома доведена інформація щодо організації профнавчання та перенавчання безробітних, у тому числі в ЦПТО ДСЗ, умов участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, можливості отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці, профорієнтаційних послуг.