06.12.2018 | 09:17

3 грудня в Доманівській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся День відкритих дверей в рамках проведення декади зайнятості для осіб з інвалідністю.

В цей день відвідувачі центру зайнятості, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, мали змогу ознайомитися з послугами, що надаються службою зайнятості. В секторі самостійного пошуку роботи дізнавалися про вакансії, які пропонуються роботодавцями для їх працевлаштування. В профінформаційному секторі знайомилися з ринкоутворюючими підприємствами району, інформацією про центри професійно-технічної освіти, через які здійснюється навчання безробітних.

Під час семінару Віоріка Бершадська, головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці відділу соціальної допомоги Управління соціального захисту населення Доманівської районної державної адміністрації поінформувала, що обсяги та види потрібного соціального захисту інваліда визначаються його індивідуальною програмою медичної, соціально-трудової реабілітації та адаптації.

«Люди з обмеженими фізичними можливостями мають рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в усіх сферах життя суспільства. Ми створюємо необхідні умови, які дають можливість людям з інвалідністю вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями та інтересами», - наголосила В.Бершадська.

І. Чорна, директор Доманівської районної філії Миколаївського ОЦЗ