24.11.2021 | 15:56

Професія кухаря одна з найдавніших і в той же час найсучасніших. Гарний кухар, який є майстром своєї справи, завжди цінується. Це в першу чергу творець, який створює щось смачне, привабливе, ароматне. Володіти мистецтвом кулінарії – особливий талант, адже одна справа просто втамувати голод, й зовсім інша робити це майстерно, із задоволенням.

Днями, безробітні громадяни, які перебувають на обліку Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості з числа молоді, долучились до участі у цікавому заході, який в онлайн форматі проводив Херсонський центр ПТО ДСЗ і познайомились із професією «Кухар» ближче. Цікаві майстер-класи за професією продемонстрували, які саме навички отримують слухачі та з яким обладнанням працюють і взагалі, яким має бути фахівець кулінарної справи. Крім цього, переконані, учасники додали до своїх кулінарних книг кілька цікавих рецептів. Презентаційні матеріали та віртуальна екскурсія навчальним закладом дала можливість отримати повну інформацію щодо умов навчання. Тож хочемо щиро подякувати за цікавий, інформативний та змістовний захід.

Возможно, это изображение (1 человек, офис и в помещении)

З детальною інформацією щодо можливостей навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості загалом та Херсонському ЦПТО зокрема Ви можете ознайомитись за посиланнями: www.dcz.gov.ua, www.khecpto.org.ua та звернувшись за консультацією до Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ за адресою: вул.Київська,97, тел. (05134)32103.