12.08.2019 | 14:47

Днями фахівці Новобузької районної філії ОЦЗ ініціювали проведення на території Софіївської ОТГ аутдору. Метою заходу, як виїзної акції служби зайнятості, є вивчення потреб новоствореної громади щодо забезпечення кадрами підприємств, які вже активно працюють на території ОТГ, та перспектив щодо створення нових робочих місць. Під час зустрічі було укладено Угоду про співробітництво між Новобузькою районною філією ОЦЗ та Софіївською ОТГ, в складі якої створено Баратівський старостинський округ.

«З початку року із Софіївською сільською радою було укладено 4 договори для організації громадських робіт, до участі в яких були залучені 27 безробітних осіб. Ми сподіваємось саме на такий результат подальшої співпраці в умовах новоствореної ОТГ», - зазначила директор Новобузької районної філії Тетяна Бабич.

Напереродні зоходу відбулася зустріч директора Новобузької районної філії ОЦЗ Тетяни Бабич із керівником провідного підприємства Софіївської ОТГ ПП «Люкс – ойл» Вадимом Корендою, під час якої були  обговоренні  питання зайнятості жителів громади як Софіївської ОТГ, так і новоствореної Новобузької ОТГ, адже підприємство розпочало свою роботу і в місті Новий Буг.

Як результат співпраці із Софіївською ОТГ на громадські роботи було направлено 3 особи: 1 особу - до Софіївської ОТГ та 2 особи - для участі в громадських роботах на території Баратівського старостату.

С.Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ