09.08.2019 | 14:32

Про розширення підходів до надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям, з урахуванням специфіки підприємницької активності району, мова йшла сьогодні під час робочої зустрічі заступника директора Миколаївського обласного центру зайнятості Людмили Алпєєвої з колективом Березанської районної та Очаківської міськрайонної філій.

«Налагодження тісної співпраці з місцевими роботодавцями сприяє якісному задоволенню їх кадрових потреб, а впровадження нових підходів в наданні допомоги шукачам роботи завжди дає позитивний результат. Незабаром кожен роботодавець району повинен бути забезпечений особистим консультантом в службі зайнятості, і ми з вами маємо переорієнтувати свою роботу так, аби наші клієнти відчули комфорт і позитивний результат», - зазначила Л.Алпєєва.

Крім того, Людмила Алпєєва акцентувала увагу на співпраці служби зайнятості з місцевими органами влади у напрямку легалізації зайнятості населення, у тому числі в секторі сезонних робіт в аграрному секторі та на узбережжі.