15.09.2020 | 13:14

Яскравим прикладом поєднання наполегливості у пошуку роботи та налагодженої взаємодії усіх відділів Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості є історія працевлаштування Анни Музиченко.

До філії Анна звернулась на початку березня, якраз напередодні запровадження карантинних заходів пов’язаних із попередженням розповсюдження коронавірусу. Тобто обтяжуючих пошук роботи факторів було кілька: незрозумілість ситуації та різна реакція роботодавців на звернення шукачів, відсутність досвіду роботи, а також той факт, що вона є одинокою матір’ю, яка сама виховує дитину віком до 14 років.

Активна позиція щодо пошуку роботи не залишилась поза увагою кар’єрного радника, тож коли до Вознесенської філії звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Ферма 2020» з проханням посприяти в укомплектуванні вакансій на посади продавців продовольчих товарів та направляти лише тих, хто дійсно бажає працювати, Анна одразу ж була поінформована про таку можливість. ТОВ «Ферма 2020» одне з нових підприємств регіону, яке відкривало мережу спеціалізованих магазинів з роздрібної торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами у м.Вознесенську. Після вдалої співбесіди не забарилась пропозиція стажування, адже потрібен був час, щоб оволодіти необхідними навичками торгівлі, тим більше, що у фірмовий магазин і вимоги досить високі. Визначений час та програма стажування дали можливість Анні почувати себе впевнено на посаді.

З 14 травня 2020 року по теперішній час Анна успішно працює на посаді продавця продовольчих товарів у магазині «М’ясний гастроном».

Приємно відчувати та розуміти, що вчасно надана інформація так позитивно вплинула на чиєсь життя.

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ