06.12.2018 | 09:09

4 грудня за ініціативи Веселинівської районної філії Миколаївського ОЦЗ спільно з Веселинівською районною державною адміністрацією за участю соціальних партнерів відбулося засідання «круглого столу» в рамках декади зайнятості для людей з інвалідністю.

Учасники заходу обговорювали питання напрямків роботи як Веселинівської районної філії так і роботи партнерів, які спрямовані на соціальний захист, зайнятість, професійну та медичну реабілітацію осіб з інвалідністю.

Зокрема, проінформовано присутніх про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у філії, про отримання матеріального забезпечення по безробіттю, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, здійснення перепідготовки, підвищення кваліфікації осіб даної категорії з подальшим працевлаштуванням за сприянням філії. Також розглянуто механізм укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, з виплатою компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В ході обговорення учасники «круглого столу» обмінювались думками, досвідом роботи щодо вирішення проблемних питань, які потребували тісної співпраці між соціальними партнерами щодо досягнення спільної мети – ефективного надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

Веселинівська районна філія Миколаївського ОЦЗ