15.03.2019 | 14:08

Сьогодні, 15 березня, в Миколаївському міському центрі зайнятості 14 державних і приватних підприємств міста безпосередньо пропонували 127 вакансій для шукачів роботи віком до 35 років. Загалом на сьогоднішній день по Миколаєву майже 1200 вільних робочих місць.

Спектр вакантних посад, які роботодавці привезли на ярмарок, досить широкий –  начальники відділень, відділів, служб, державні виконавці, інженер з програмного забезпечення комп'ютерів, інженер-енергетик, спеціалісти державної служби, державнийнотаріус, економіст, дизайнер графічних робіт, закрійник, електрик дільниці, технік з експлуатації  та ремонту устаткування, технік з радіонавігації, торговельний представник, бухгалтер, ревізор, діловод, контролер-касир, кухар, пожежний-рятувальник, продавець продовольчих товарів, садівник, озеленювач, муляр, штукатур, лицювальник, покрівельник, електрогазозварник, слюсарі, пекар, столяр, швачка, фрезерувальник, аеродромний робітник, машиніст тепловоза, прибиральники, вантажники, комірник, менеджер з туризму.

Заробітна  плата, запропонована у вакансіях,сягає  12 000 грн.

«Безробітні на ярмарку мають змогу отримати у роботодавця повну інформацію стосовно запропонованих робочих місць і  перспективних вакансій, уточнити конкретні вимоги до претендентів, з’ясувати зміст соцпакету, залишити своє резюме, домовитися про  співбесіду  з  працедавцем тощо. Наша основна задача, незалежно від форми роботи – це працевлаштування безробітних і відповідно укомплектування вакансій роботодавців», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Фахівці служби зайнятості  проводили  інформування та консультування присутніх з питань законодавства про зайнятість  населення. В форматі рекрутингових форм роботи було організовано анкетування зацікавлених в пошуку роботи відвідувачів ярмарку та  надання допомоги у  складанні  резюме. Загалом у заході взяли участь близько 200 шукачів роботи, з них півсотні вже з понеділка підуть на підприємства проходити співбесіди.

Довідково: У січні-лютому 2019 року у Миколаївському міському центрі зайнятості були зареєстровані як безробітні 1027 осіб віком до 35 років, із них 410 були працевлаштовані, 117 проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості, 76 – брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ