22.10.2021 | 13:09

22 жовтня 2021 року Миколаївським обласним центром зайнятості організована онлайн нарада-навчання «Аналіз проведення  профорієнтаційної роботи Миколаївською обласною службою зайнятості  у січні-вересні 2021 року та визначення пріоритетних завдань до кінця року».

З фахівцями служби зайнятості обговорені актуальні напрями професійної орієнтації -  застосування  процедури  професійного відбору претендентів  для якісного підбору персоналу для роботодавця, планування та проведення  заходів для безробітних з урахуванням потреб регіону у  професіях, а в умовах карантину проведення заходів в онлайн форматі, робота з вразливими категоріями населення, участь в сучасних проектах.

Сьогодні в роботі служби зайнятості вкрай важлива командна робота фахівців всіх напрямів, яка направлена на розширення спектру пропозицій роботи для шукачів роботи та  прискорення працевлаштування безробітних. І  від професіоналізму кожного фахівця  залежить продуктивна робота служби в цілому та формування позитивного іміджу.