22.10.2021 | 13:42

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Фахівці відділу сприяння зайнятості в Заводському районі Миколаївського міського центру зайнятості приділяють особливу увагу роботі з людьми, які мають фізичні вади здоров`я. З метою вирішення питань працевлаштування осіб з особливими потребами фахівцями проводиться постійна та цілеспрямована робота, забезпечується надання всього комплексу соціальних послуг, передбачених законодавством. Є також вдалі приклади успішного працевлаштування таких осіб за сприянням служби зайнятості.

Так, Юрій Колосков, ще в січні 2021 року, звернувся до відділу сприяння зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, звільнившись з роботи за станом здоров’я. Кар’єрний радник підбирав йому вакансії з урахуванням професійних знань та навичок, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та особистих побажань. Чоловік, прислухаючись до порад свого фахівця з працевлаштування, наполегливо шукав роботу. Також Юрій відвідував профорієнтаційні заходи – семінари з техніки пошуку роботи, для прискорення соціальної адаптації йому були надані індивідуальні профконсультації.

Після звернення за допомогою в пошуку претендента з числа безробітних осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку на вакансію «слюсар з обслуговування теплових мереж» в липні 2021 року до Миколаївського МЦЗ ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", безробітному була запропонована ця вакансія та призначено співбесіду з роботодавцем.

В результаті Юрій Іванович успішно пройшов співбесіду та медичну комісію, фахівцем було видано направлення і з жовтня безробітний працює на цьому підприємстві. Умови праці, заробітна плата, режим роботи, належне ставлення роботодавця його влаштовують.

Співпраця та бажання знайти роботу увінчалась успіхом та призвела до позитивного результату.