09.09.2019 | 09:41

Численні дослідження стану ринку праці констатують дисбаланс попиту та пропозиції. Освітній рівень не завжди гарантує наявність бажаного робочого місця. Натомість, ринок праці відзначає все більшу і більшу кількість вакансій, але не за тими професіями, які мають пошукачі роботи. У Новобузькому районі протягом 2019 року переважали вакансії кваліфікованих робітників: трактористів, водіїв, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування, виноградарів, продавців продовольчих та непродовольчих товарів та ін.

Маючи робітничу професію кравця та вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит» Інна Єлецька, не знайшовши себе на ринку праці новобужжя, звернулась за допомогою до Новобузької районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Під час індивідуального консультування із кар’єрним радником Вікторією Онищенко, було виявлено, що Інна протягом 2-х років не підвищувала свою кваліфікацію за наявними професіями.

Під час поглибленого профілювання, яке проводилось для уточнення здібностей, навичок, професійної компетенції, було виявлено високу мотивацію Інни до працевлаштування. Спільно з безробітною, кар’єрний радник склала індивідуальний план працевлаштування, Вікторія надала рекомендації щодо самостійного пошуку роботи, опрацювавши вакансії ТДВ «Баштанський сирзавод», дійшли до спільного висновку щодо необхідності співбесіди з представником відділу кадрів. Кар’єрний радник здійснила повний супровід під час підготовки до співбесіди з роботодавцем, узгодила час та день прийому Інни.

«Допомогою, стала інформація, яку я отримала на семінарах з техніки пошуку роботи, а саме, з підготовки резюме та співбесіда з роботодавцем. На підприємстві мені запропонували проходження стажування на їх базі з урахуваннями усіх особливостей конкретного виробництва» - зазначає Інна.

Результат співбесіди – Інна Єлецька працевлаштована в ТДВ «Баштанський сирзавод» приймальником сільськогосподарських продуктів та сировини.

«На своєму робочому місці я відчуваю себе сучасним працівником сучасного підприємства, адже моє робоче місце – частина комп’ютерної складової підприємства. Мої головні цілі - підвищення кваліфікації та набуття навичок» - резюмувала Інна.

С.Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ