оп

11 вересня в Миколаївській обласній державній адміністрації  відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Програми розвитку малого і середнього бізнесу підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 роки, на якому була присутня заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості Людмила Алпєєва.

Під час зустрічі підіймались такі питання, як активне залучення об’єднаних територіальних громад до проектів із розвитку місцевого підприємництва, затвердження графіку зустрічей  робочої групи з представниками малого і середнього бізнесу щодо розробки проекту заходів Програми розвитку підприємництва в області на 2019-2020 роки.

Людмила Алпєєва розповіла, що служба зайнятості сприяє розвитку підприємницької діяльності мешканцям області, які перебувають на обліку. За Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами забезпечення є:допомога по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітним підприємницької діяльності. Так, цього року 15 безробітних, які подали бізнес-план на розгляд комісії, відкрили свою власну справу.

Відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ

 

Анонс/Подія: 
Подія