оп

20 січня в Кривому озері відбувся традиційний Форум кращих роботодавців району, ініційований Миколаївською обласною службою зайнятості.

Під час заходу нагородили тих, хто своєю повсякденною наполегливою працею та впровадженням передових технологій і перспективних напрямів виробництва, забезпечують економічний і соціальний розвиток району, в тому числі через збереження та створення робочих місць, участь в профорієнтаційних проектах, спрямованих на профілактику безробіття у майбутньому.

«Робота завжди залишається важливою складовою щасливого життя більшості людей. Щиро дякую Вам за те, що допомагаєте конкретними справами у вирішенніпитань працевлаштування в Кривоозерському районі. Щорічно Ви подаєте близько тисячі вакансій до центру зайнятості, берете активну участь в організації громадських та тимчасових робіт, проводите профорієнтаційні екскурсії по своїх підприємствах, знайомите з виробництвом місцевих школярів, надаєте можливість працювати учасникам АТО та особам з інвалідністю. Тож, вдячний Вам за плідну співпрацю», – зазначив керівник Миколаївської обласної служби зайнятості Дмитро Оборонько.

Серед кращих роботодавців району ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика», ФГ ім. Мічуріна, ПСП «Дружба», ТОВ «Оберіг ЛТД», а також інші підприємства, фізичні особи-підприємці та селищна і сільські ради.

Анонс/Подія: 
Подія