оп

Сучасний темп життя впливає на всі сфери людської діяльності. Звичайно, що це відображається і в нинішніх особливостях пошуку роботи. Ще кілька років тому поняття „резюме” не було таким розповсюдженим, мало хто його використовував, дехто взагалі не чув про таке. Саме тому з 2000-го року державна служба зайнятості й запровадила практику проведення семінарів з техніки пошуку роботи, в програму яких було включено і тему щодо підготовки резюме, щоб безробітні з будь-якою освітою могли не лише ознайомитися з цим поняттям, але й навчилися його практично використовувати.

13 грудня був проведений семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» для безробітних, що перебувають на обліку у Врадіївській районній філії Миколаївського ОЦЗ.

Що ж таке резюме? Це коротка, позитивна та достовірна інформація про особу як професіонала. Грамотно складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю. Таке резюме служить основою для запрошення кандидата на співбесіду. Людина, яка звертається до служби зайнятості у пошуках роботи, може мати резюме з собою або ж скласти його за допомогою фахівців служби зайнятості. Резюме складається як для загального пошуку, так і під конкретну вакансію.

Фахівець відділу надання соціальних послуг Іванна Бензар ознайомила присутніх зі структурою резюме, охарактеризувала його основні види та детально прокоментувала вимоги до заповнення кожного з інформаційних блоків документа.

Під час заходу присутні отримали практичні поради у написанні ефективного документа та мали нагоду скласти і презентувати власне резюме.

Врадіївська районна філія Миколаївського ОЦЗ