оп

Освіта – скарб, праця – ключ до нього. П.Буаст

В умовах сьогодення важливо розуміти особливості сучасного ринку праці, серед яких є мобільність та універсальність, тобто вміння опановувати різноманітні нові професії та пристосовуватись за швидкого темпу змін та розвитку. Якщо доведеться міняти професію, чи є вибір? Який саме вибір існує в громадян, які перебувають на обліку Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості обговорили 3 січня разом з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Іриною Чорною на семінарі «Презентація послуг з професійного навчання».

Під час зустрічі присутні більш детально дізнались про сучасні форми навчання, яке пропонує державна служба зайнятості, професії, які можна здобути, умови направлення та можливості проживання у гуртожитку. Особливу увагу І.Чорна звернула на можливість навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підкріпивши інформацію переглядом презентаційних роликів.

          Завдяки тісній та плідній співпраці з навчальними закладами Миколаєва та Одеським ЦПТО ДСЗ наші клієнти стають кваліфікованими перукарями, електрогазозварниками, візажистами, лицювальниками-плиточниками. Як приклад, Дмитро Пронін, який на базі Одеського центру закінчив курси підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу. Зараз він успішно здійснює підприємницьку діяльність і тісно співпрацює з Вознесенською міськрайонною філією.

          Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ завжди готова прийти на допомогу своїм клієнтам у здобутті нової професії. Успіхів Вам, в освоєнні нових професійних горизонтів!

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ