оп

В Казанківській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний масовий захід для безробітних за участі інспектора сектору кадрового забезпечення Казанківського ВП Новобузького ВП ГУНП майора поліції Наталії Перетяченко. Мета заходу - інформування безробітних про набір до лав патрульної поліції та відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських.

Н.Перетяченко ознайомила присутніх з процесом відбору та іншими нормативно-правовими актами. Надала змістовну інформацію про правила добору претендентів, починаючи від подання заявки на участь у конкурсі, проходження тестування, перевірки фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції. Більш детально зупинилась на професійних якостях та навичках поліцейського, звернула увагу на вимоги, які ставляться до них.

Зацікавила слухачів інформація про можливість отримання вищої освіти у вишах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, а також перспектива кар’єрного росту.

Казанківська районна філія Миколаївського ОЦЗ