оп

Начальником юридичного відділу Миколаївського міського центру зайнятості Вадимом Мельниковим та головним спеціалістом фінансово – економічного відділу Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Іриною Аржаткіною у Миколаївському міському центрі зайнятості було проведено семінар на тему «Легальна зайнятість», з метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних у сфері трудових відносин.

Під час заходу Вадим Мельников розповів учасникам про основні переваги офіційного працевлаштування, поняття трудового договору, порядок його укладання, обов’язкові умови такого договору, гарантії, умови зміни та припинення.

Крім того, учасникам семінару була надана інформація про основні функції та завдання об’єднаних Пенсійних фондів України, про індивідуальні відомості застрахованих осіб (ОК-5, ОК-7), електронний кабінет та реєстрація в ньому.

Участь в даному заході взяло 20 безробітних. Після закінчення заходу робота продовжилася у форматі діалогу, де всі бажаючі мали змогу отримати консультації та роз’яснення.

Н.Продан, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних